Pomożemy Ci dobrać odpowiednie wino, tylko zadzwoń: +48 601 849 551

O nas

Mamy przyjemność powitać Państwa na stronie sklepu internetowego Pod Pretextem, stworzonego dla prawdziwych koneserów wytrawnego trunku, jakim jest wino. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta odpowie na potrzeby klientów ceniących tradycję sztuki winiarskiej, jak również pozwoli zaskoczyć tych z Państwa, którzy cenią nowoczesny styl życia i stale poszukują nowych doznań smakowych.

Aby umożliwić naszym Klientom udane zakupy, stworzyliśmy dodatkowe udogodnienia, dzięki którym idealnie dobrane wino sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających, dopełni podniosły charakter niejednej uroczystości, pobudzi zmysły podczas romantycznej kolacji we dwoje…

Mają Państwo możliwość skorzystania z informacji merytorycznych o różnych gatunkach win, opcji dopasowania wina do potrawy. Wśród naszego zespołu są również prawdziwi pasjonaci wina, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz pomogą dokonać właściwego wyboru trunku. Wystarczy dotrzeć do zakładki kontakt, a postarają się jak najszybciej udzielić wyczerpujących informacji.

Życzymy Państwu satysfakcjonującej podróży po świecie win w naszym sklepie internetowym. Proszę pamiętać, że zawsze służymy radą i pomocą.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo w pełni zadowoleni z zakupów i przyjmiecie nas do grona swoich znajomych na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/pages/Pod-Pretextem/143133392443593